Kiedy rozpocząć kurację Izotekiem?

Witam. Zastanawiam nie nad kuracją izotekiem. Nie wiem czy dobrze było by ją zaczynać teraz ( z tego co wiem latem lepiej tego nie stosować) A wlaśnie w lipcy wyjeżdżam za granicę do pracy. I nie wiem czy odczekać do przyszłej zimy, czy zacząć teraz?? Pomocy!

Witam
W miesiacah lekkich w czasie kuracji Izotekiem wskazana jest bardzo dokładnie dawkowana fotoprotekcja. Nie wiem jaki bedzie charakter pracy, do której Pan wyjeżdża. Jeżeli bedzie trudno o zachowanie ochrony UV, prosze odłożyć leczenie. Do tego czasu mozna zastosować peelingi chemiczne i prawidłowo pielęgnować skore.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka