Kiedy test BHCG jest najbardziej wiarygodny?

Okres mam bardzo nieregularny czasem 28 czasem 35 a nawet 47 dni , 2.5 tygodnia temu uprawialam peeting z chłopakiem boje sie ze jestem w ciazy więc 2 dni przed okresem zrobiłam test hcg z krwi. Dzis odebralam wynik który był <0.100. Czy jest on wiarygodny 2.5 tyg. oś stosunku? Czy moge byc pewna ze nie jestem w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wynik jest wiarygodny. Zdecydowanie wyklucza ciążę. Nie ma powodów do niepokoju.