Kiedy wprowadzić kaszę mannę do diety?

Kiedy moge zastapic mleko modyfikowane mlekiem z kasza manna? Chodzi mi o porcje z rana i na wieczor przed spaniem. Corka ma 14 miesiecy i je juz bardzo wiele produktow mlecznych, zbozowych etc. Je rowniez kasze manna jednak w postaci stalej lyzeczka. Mowiono mi, ze moge juz mleko modyfikowane zastapic porcja mleka z kasza (rzadsza) na sniadanie i na noc jednak ja nie jestem do tego pomyslu przekonana i chcialabym corce podawac MM jeszcze przez kilka miesiecy. Nie wiem jednak czy moze tego nie zmienic?

Może Pani zarówno odstawić mm, jak i podawać dziecku kaszę mannę na nim albo podawać samo mleko modyfikowane. Lepiej byłoby podawać dziecku kaszki owsiane, jaglane itp zamiast manny. Proszę zrobić tak, jak Pani chce i uważa za najlepsze dla dziecka.