Kiedy wykonać badanie prolaktyny i testosteronu?

witam, Muszę zrobić badanie krwi : TPO TG , PROLAKTYNA I TESTOSTERON. Moje pytanie 1: czy koniecznie musze zrobić to miedzy 3 a 5 dniem cyklu? 2. jaki będzie miał wpływ na wynik badania inny dzien cyklu? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki może Pani wykonać w dowolnym dniu cyklu (poza okresem okołoowulacyjnym jesli chodzi o testosteron).