Kiedy zażywać podane środki w 30. tygodniu ciąży?

Dzien dobry! Jestem w 30 tygodniu ciąży. Chciałabym się dowiedzieć w jakiej kolejnosci i z jakimi odstepami czasu powinnam w ciągu doby przyjmować leki: 2x żelazek, 1x euthyrox 50, 2x dopegyt 250, 1x witaminy dla kobiet w ciąży. Kiedy również wpleść posiłki?

Witaminy w ciąży

Euthyrox należy przyjmować jako pierwszy, tuż po obudzeniu na czczo, 20 minut przed śniadaniem.
Do śniadania należy przyjąć Dopegyt i witaminy. A ok. 2h po sniadaniu, 1h przed II śniadaniem proponowałabym przyjmowanie żelaza.
Do kolacji przyjąć Dopegyt, a ok. 1,5-2h po kolacji przyjąć kolejną tabletkę żelaza.