Jak stosować Euthyrox (50 mg), Tardyferon Fol (1×1), Pregna Plus (1×1), Pregna DHA (1×2), Magne B6 (3×2)?

Dzień dobry, mam pytanie. Jestem w 27. tygodniu ciąży. Przyjmuję następujące leki/suplementy diety: Euthyrox (50 mg), Tardyferon Fol (1×1), Pregna Plus (1×1), Pregna DHA (1×2), Magne B6 (3×2). W jaki sposób (odstępy czasowe, kolejność) powinnam zażywać wszystkie te preparaty, żeby nie zaburzały wzajemnie swojego działania? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Magdalena Maciejewska
Dietetyk Bydgoszcz
Http://www.maciejewska.eu