Kifotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego

kifotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego w odcinku od c4 do c7 odwodnienie krazków miedzykręgowych c4-c5-c6-c7 zmiany zwyrodnieniowe trzonów kręgu c5-c6 typu MODIC2 SA TAM SZEROKOPDSTAWNE PRZEPUKLINY KRAZKÓW MIĘDZYKRĘGOWYCH PODAM PANU JEDEN KRĄZEK ZEBY ZA DUŻO NIE PISAC C5-C6 WRAZ Z OSTEOFITAMI NA KRAWĘDZIACH SASIADUJACYCH TRZONOW ZWEZA OBA OTWORY PO STRONIE LEWEJ BARDZIEJ I UCISKA KORZENIE NERWOWE WIELKOSĆ PRZEPUKLINY AP WYNOSI 2,5MM STENOZA KANALU WYNOSI 7,5MMA W ODCINKU C4-C5 STENOZA 7,5MM

Witam. Wynik badania wskazuje na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe w odcinku szyjnym kręgosłupa. Konieczne w tej sytuacji wydaje się rozważenie wskazań do leczenia chirurgicznego. Proszę skonsultować się ze specjalistą neurochirurgii.