Kilkanaście zmian drobnoguzkowatych w miąższu płucnym
proszę o interpretację tk. w miąższu płucnym kilkanaście zmian drobnoguzkowatych. najwieksza zlokalizowana po stornie prawej 6 i 8 mm. ponadto w miąższu płucnym rozsiane zagęszczenia o charakterze włóknistym. odcinkowe zgrubienia oplucnej ściennej. aorta piersiowa nieposzerzona z obecnościa zwapnien miazdzycowych w scianie.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna wizyta u lekarza i interpretacja wraz z obrazem pacjenta, wywiadem badaniem etc. Zmiany są niepokojące.