Kilkusekundowe skurcze macicy w 19. tygodniu ciąży

Jestem w ciazy (19 tydz) od jakiegoś czasu zauważyłam jakby kilkusekundowe skurcze chyba macicy . Ostatnio miałam usg dopochwowe ze względu na miesniaka . Lekarka sprawdzała macice, ale ja zapomniałam powiedzieć o tych skurczach ( moze gdyby sie cos działo to by sama zauważyła ?) Czesto oddaje tez mocz i jakby nie do końca cały wylatuje . Nic mnie nie boli przy oddawaniu moczu , brzuch tez nie . Czy jest sie czym martwić ? Następna wizytę mam za miesiąc . Z gory dziękuje za odpowiedz.

Radziłbym z tym problemem wcześniej skonsultować się z ginekologiem prowadzącym. Takie skurcze nie powinny występować w tej fazie ciąży. To niepokojący sygnał.