Kłopoty z wątrobą po porodzie

W ciąży miałam zatrucie ciążowe,ogromne obrzęki,kłopoty z wątrobą.Minęło 10lat a ja nadal puchnę, okropnie się męczę, muszę odpoczywać gdy idę z zakupami, czuję się jak 100 latka,pocę się okropnie.Ostatnio USG pokazało,że mam na macicy twora 12 cm,może to mięśniak...Czy za tym stoją hormony?Lekarze mnie zbywają,a ja samotnie wychowuję 2je niepełnosprawnych dzieci i chciała bym być zdrowa.Brak mi siły i zwątpiłam już gdzie szukać pomocy.

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości zdecydowanie wymagają przeprowadzenia pełnej diagnostyki. Obrzęki mogą być wynikiem nie tylko upośledzonej funkcji wątroby, ale również nerek oraz niewydolności krążenia. Stanowczo należy jednoznacznie ustalić ich przyczynę (analiza moczu, dobowa ocena utraty białka, proteinogram, BNP). Oczywiście Pani samopoczucie może wynikać również z wahań poziomu hormonów płciowych. Proponuję przeprowadzić pełną diagnostykę pod kierunkiem specjalisty chorób wewnętrznych i ginekologa.