Kłucia i kaszel w 5 miesiącu ciąży

jestem w 5 msc ciazy.od tyg.z prawej strony na plecach pod zebrami,czuje kłucie,gdy kaszle,łzy same lecą i zgina mnie w pol.nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.lekarz stwierdzil ze mnie dzidzia uciska-tylko ze ja wiem jak wyglada taki ból,mam juz syna,a ten z którym sie zmagam jest100razy silniejszy.Dzis byłam w szpitalu gdzie zrobiono mi bad.moczu-wyniki ok.Dr stwierdził ze bolą mnie mięśnie.mam brać paracetamol i czekać az minie.nie moge jeść,spać boje sie o dziecko!co moze mi byc ?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i możliwości interpretacji dotychczas wykonanych badań nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości.