Kłucia pod żebrami po wysiłku

Od jakiegoś czasu mam kłucia/dyskomfort po prawej stronie pod żebrami . Ból nie jest stały powraca. Taki atak trwa zazwyczaj 1-2 tyg. W pozycji leżącej odczuwam ulgę. Robiłem USG - brak powiększonej wątroby. Dodam, że mam również często problem ze zgagą. Zauważyłem, że atak powraca po wysiłku fizycznym lub złym odżywianiu. Czy to może mieć coś wspólnego z bólami pleców ? Również co jakiś czas odczuwam takie bóle w dolnej części. Wizytę mam już umówioną - proszę o jakieś porady.

Radziłbym raczej z tymi dolegliwościami udać się na konsultację do neurologa. Objawy mogą być związane z jakaś patologią w zakresie odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa. Zgaga zaś zapewne jest niezależnym objawem związanym z niewydolnością wpustu żołądka.