Kłucia w brzuchu i inne niepokojące objawy 18-latka

Witam, mam 18 lat. Od pewnego czasu zauważyłem u siebie dziwne objawy. Zaczęło się od wyjazdu poza dom, gdzie zazwyczaj nie wyjeżdżałem na taki okres i na tak daleko. Po powrocie, zaczęły się kłucia w brzuchu. Byłem u lekarza - morfologia w porządku. Kłucie nie ustępowało, więc pojechałem ponownie, dostałem skierowanie na USG jamy brzusznej - nic, poza powiększonymi nerkami przy wypełnionym pęcherzu. Lekarz prowadzący stwierdził, że nic się nie dzieje. Po kilku dniach kłucia ustały. Między czasie, gdy miałem kłucia cały czas myślałem, że coś jest nie tak chociaż wszystko było w porządku [z badań]. Sprawdzałem swoje ręcę odruchowo, czy nie schudłem, chodziłem co pięć minut na wagę ważyć się, czy nie schudłem, nie wiem z jakiego powodu. Po ustaniu kłuć, przeszło mi na głowę. Od trzech tygodni zaczęły się problemy z pamięcią oraz koncentracją. Wszystko w zasadzie pamiętam co robiłem dzisiaj, wczoraj czy przedwczoraj. Ale pojawia się problem w tym, że jak z kimś rozmawiam to zapominam co przed chwilą ta osoba powiedziala. Oglądając telewizor, zapominam co przed chwilą było. Zdarza się, że przeleci cały film - a ja nie będę wiedział o co w nim chodzi. Zacząłem więc płakać, cały czas rozmyślając, że to coś poważnego. Doszło do tego zaburzenie czasu, nie odczuwam w ogóle która jest godzina, jak i również przypominam sobie nagle znikąd sytuacje z dzieciństwa, które tak naprawdę nie były dla mnie wyjątkowe. Po prostu. Odczuwałem przez kilka dni, normalne bóle głowy które z czasem ustały. Aktualnie mnie lekko pobolewa. Jest to dla mnie dość ciężka sytuacja, ponieważ nie funkcjonuję normalnie, sprawdzając przy tym cały czas internet szukając czy to DD, Alzhaimer czy inne choroby. Co to może być? Dodatkowo dodam, że na czubku głowy mam lekkie wybrzuszenie oraz wypadają i łamią mi się włosy. Dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, opisywane przez Pana dolegliwości mogą mieć podłoże nerwicowe. Proszę postarać się zredukować stres do minimum, stosować zbilansowaną, zdrową dietę oraz umiarkowaną aktywność fizyczną, a także unikać używek, jeżeli to okaże się niewystarczające, proszę udać się udać się do psychologa lub psychiatry.