Kłucia po lewej stronie brzucha a siedzący tryb życia

Witam, kilka miesiecy temu zaczęły mi się kłucia w po lewej stronie brzucha. Ból nie to jest mocny, bardziej jest to taki ucisk, który po prostu przeszkadza. Zrobiłem USG brzucha i wszystko było w porządku, czy możliwe, że to jest od np, stresu albo od tego, że mam siedzący tryb życia? Dzisiaj wdychając szybko powietrze do płuc czułem przeskakiwanie w lewej stronie brzucha a gdy siedzę przy komputerze lekko pochylony w lewą stronę nabierając powietrze czuję lekkie przeskakiwanie pod żebrem

Witam. Warto rozwiązać jak najszybciej istniejące problemy, zalecałaby psychoterapię, rozmowy z psychologiem. I zadbać o stan fizyczny ciała, częściej wstawać i pogimnastykować się chwilę.