Kłucia w dolnej części brzucha pod pępkiem

Od piatku mam kłucia w prawej dolnej czesci brzucha oraz bol brzucha od pepka w dół. Do tego cały dzień miałam biegunke i temp 37 stopni. Po wizycie u lekarza rodzinnego dostałam leki przeciwbiegunkowe, po jednej tabl znikła, lecz ból został. W niedziele w szpitalu wykonano mi badania krwi i wykluczono wyrostek Okres miałam 11 pażdziernika, jest on regularny, cykl trwa 30 dni. przed kuciem miałam jasne przezroczyste upławy które znikły wraz z kłuciem. Czasami odczuwam ból promieniujacy w udo

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.