Kłucie brzucha u 22-letniego mężczyzny

Witam. Pilnie potrzebuje odpowiedzi, nie wiemczy wzywac karetke. Mam ciagly kujacy bol w prawy boku brzucha. Nie jest silny, ale jest dyskomfortowy . Jesli mi zimno, trzese sie(mam nerwice) moze sie nakrecilem, czytam wlasnie o chorobach. Bol Wczoraj byl z lewej, dzisiaj juz z prawej. W pracy zrobilo mi sie slabo, mialem podniesione tetno. Czesto mam zgage(teraz akurat nie). Bol jest umiejscowiony troche nad wysokoscia pepka z prawej.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, bardzo ciężko określić co może być powodem bez dokonania badania. Jeżeli jednak ból się nasila proszę o kontakt z lekarzem rodzinnym. Może to być wynikiem stresu ale także innych chorób organicznych. Pozdrawiam.