Kłucie i pieczenie sutka u 26-latki

Witam Serdecznie od wczoraj czuje kłucie pieczenie lewego sutka bardzo proszę o poradę co to może być? Bardzo się martwię

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane pieczenie może mieć wiele przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobna wydaje się być etiologia infekcyjna lub alergiczna. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni okolicę sutka.