Kłucie w okolicach pępka

Witam,o czym moze swiadczyc kłucie w okolicach pepka i pulsowanie,zwlaszcza po lewej stronie .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany objaw jest dość mało charakterystyczny, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić konkretną diagnozę. Potencjalnych przyczyn może być wiele, w tym przepuklina, schorzenia przewodu pokarmowego, nerwobóle i wiele innych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym leczeniem.