Kłucie oka, łzawienie i pogorszenie widzenia po powrocie z urlopu

Witam Pana, Od tygodnia mam problem z lewym okiem. Na co dzień noszę soczewki ( od tygodnia już nie gdy to się zaczęło ) Oko nagle zaczęło mnie kłuć, łzawić drażni mnie jasne światło i słońce.Problem zaczął się po powrocie z 2tyg urlopu ( pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu oraz non stop przy komputerze powyżej 8godzin) Stosuje żel Vidisic oraz krople na podrażnienie Lacrimal. Oko widzi gorzej przez delikatną mgłę i rozmywa mi światło. Wizytę u okulisty mam dopiero za tydzień.Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty.