Kłucie pleców, wątroby po grze w piłkę nożną

dawno nie uprawialem ostatnio zagralem w piłkę nożną i mialem kłucia w plecach w wątrobie co ciężko mi było biegać kolka czy co?

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu ciężko jest określić przyczynę. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Występowanie opisanego przez Pana bólu może mieć związek z intensywnym wysiłkiem fizycznym - objawy rzeczywiście mogą sugerować występowanie tzw. kolki. Jeżeli dolegliwości będą nawracać, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.