Kłucie pod lewą piersią przed snem

Witam, od jakiś kilku dni po położeniu się do łóżka wieczorem odczuwam "kłucie" mniej więcej w jednym miejscu pod lewą piersią. Dzisiejszego dnia już w dzień czuje te kłucie, które trwa dość długo, przez jakiś czas nie odczuwam tego dyskomfortu, ale później znów się pojawia.

Witam. Tego rodzaju kłucia zazwyczaj są wynikiem nerwobólu i nie są groźne dla życia czy zdrowia. Jeśli jednak będą bardzo dokuczliwe proszę skonsultować się z lekarzem poz.