Kłucie pod piersią a możliwe przyczyny
witam mam problem zrobilam wszystkie badania rezonans w szystko super .badanie krwi okik crp mam 0,15 ,ob mam 5 trzystkowe watrobowe super .a kuje mnie codziennie pod prawym bokiem i lewym pod piersia kuje i kuje zaraz mysle ze to wyrostek trzustka i sie nakrecam tomograf jamy brzusznej tez okik wykryli mi miesniaka na macicy 1 cm malutki ale on nie daje dolegliwosci nastop o tym mysle co tak kuje mam naprawde dosc wszystkie badania okik .

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Opisane przez Pani objawy mogą być spowodowane nerwobólem, potwierdzałyby to również badania obrazowe.
Pozdrawiam