Kłucia w lewem i prawym boku oraz lęk o zdrowie

witam mam pytanie odnosnie moich kuc od 8 lat kuje z przerwami raz prawy bok raz lewy porobilam badania ostatnio mocz oki ginekolog okik serce ok trzustka lipoza 26 amylaza 51 .krew ob mam 2 ,crp mam 0,15 teraz mnie kuje pod piersia na zebrze mysle ze trzustka ,tomograf tez okik wyszedl jestem bardzo osoba nerwowa bo sie boje o zdrowie swoje teraz tez mnie kuje w klatce piersiowej dusi nie moge zlapac calego oddechu nerwyy czy alergia prosze mi odpowiedziec czy to trzustka jak wyniki okik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza