Kłucie po prawej stronie a trzustka lub nerwobóle

witam bardzo dlugo sie meczylam z kuciem po praej stronie myslalam ze wyrostek porobilam badania jakies sie dalo ze to nie wyrostek meczylam sie 6 lat odkad zmarla anna przybylska zaczelo mnie kuc lewa strona kolo zebra bol kujacy i nastop o tym mysle co to jest wyniki na trzustke ok usg ok krew amylaza 63 a mysle ze jak kuje to juz trzustka czy nerwobole mam tak silne bo nastop mysle duzo jem crp 0,25 ob mam 5 badania super co to moze byc bo sie bardzo mecze i innych mecze kuje mysle ze to trzustka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, moga to byc bóle czynnościowe związane z zaburzeniami pracy jelit. Natomiast można oczywiście powtorzyc badania czynnościowe trzustki i ewentualnie takze badanie USG. Zalecam wizyte u lekarza rodzinnego badz lekarza prowadzącego. Pozdrawiam