Kłucie pod żebrami a schorzenia trzustki

witam mam problem a mianowicie porobilam wszystkie badania krew ob mocz crp mam 0,15 trzustkowe i watrobowe wszystko okik tomografie brzucha tez okik .a ginekolog tez okik a kuje mnie pod lewa piersia na zebrze i juz mysle ze trzustka tak kuje usg tez okik .a kuje i kuje caly czas plecy bola poszlam na masaze mowila pani ze mam straszne spiete miesnie .a ja mysle ze kuje ze to trzustka nastop kuje raz po prawej raz po lewej mam dosc bo nastop mysle czy to cos strasznego a boje sie operacji

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, bez badania nie można nic powiedzieć.