Kłucie w boku i złóg w nerce
witam mam problem straszny kuje mnie juz 6 lat ten bok nadal mysle ze wyrostek porobilam badania krew ok mocz ok ginekolog ok bylam nawet rezonans tez okik kregoslupa bardzo o tym mysle trzustka ok watroba okik bylam urologa mowil ze niewielki zastuj prawej nerki ale zeby tak kuje tyle lat mialam juz 33 razy usg i okik a niedawno mowil ze zastuj mam .a od wczioraj kuje mnie pod zebrem lewym co to trzustka boje sie operacji strasznie .wyrosteka

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Witam,
jeżeli wszystkie badania są prawidłowe nie widzę podstaw do doszukiwania się patologii w obrębie jamy brzusznej.
Ból/kłucie może być na tle nerwowym, być kłuciem czynnościowym bez wyraźnej przyczyny organicznej.
Wyrostek robaczkowy nie daje objawów przewlekle przez 6 lat, tym bardziej przy prawidłowym USG.