Kłucie prawego boku z niewiadomych przyczyn

witam mam pytanie kuje mnie 6 lat prawy bok porobilam juz wszystkie badania krew mocz ginekolo usg i ostatnio wyszlo na usg ze mam polipa o 4 mm bardzo przezywalam ze juz operacja a kuje mnie prawy bok juz tak dlugo a polipa stwierdzono 2 miechy temu co to moze byc te kucia pomozcie mi co mam zrobic z tym kuciem bo nie daje juz rady moze to wyrostek ale nie mam innych dolegliwosc tylko kuje prawy bok .bylam u urologa mowil ze mam niewielki zastuj ale dziwne ze dopiero teraz jak mialam juz usg 33

Witam,
może ma Pani bóle czynnościowe których ciężko uchwycić przyczynę.
Może pomocne byłyby leki zwalniające perystaltykę jelitową.
Polip wykryty w badaniu USG rozumiem że dotyczy narządu rodnego (szyjka/jama macicy) - można go usunąć, możliwe że to on daje kłucie