Kłucie prawego boku z niewiadomych przyczyn
witam mam pytanie kuje mnie 6 lat prawy bok porobilam juz wszystkie badania krew mocz ginekolo usg i ostatnio wyszlo na usg ze mam polipa o 4 mm bardzo przezywalam ze juz operacja a kuje mnie prawy bok juz tak dlugo a polipa stwierdzono 2 miechy temu co to moze byc te kucia pomozcie mi co mam zrobic z tym kuciem bo nie daje juz rady moze to wyrostek ale nie mam innych dolegliwosc tylko kuje prawy bok .bylam u urologa mowil ze mam niewielki zastuj ale dziwne ze dopiero teraz jak mialam juz usg 33

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Badania krwi - monocyty
Monocyty są to komórki układu krwinek białych, znajdujące się w szpiku kostnym. Ich wartość określa się na podstawie klasycznej morfologii. Więcej szczegółów wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.
Witam,
może ma Pani bóle czynnościowe których ciężko uchwycić przyczynę.
Może pomocne byłyby leki zwalniające perystaltykę jelitową.
Polip wykryty w badaniu USG rozumiem że dotyczy narządu rodnego (szyjka/jama macicy) - można go usunąć, możliwe że to on daje kłucie