Ciągłe kłucia w boku

witam mam pytanie kuje mnie 6 lat prawy bok porobilam juz wszystkie badania krew mocz ginekolo usg i ostatnio wyszlo na usg ze mam polipa o 4 mm bardzo przezywalam ze juz operacja a kuje mnie prawy bok juz tak dlugo a polipa stwierdzono 2 miechy temu co to moze byc te kucia pomozcie mi co mam zrobic z tym kuciem bo nie daje juz rady moze to wyrostek ale nie mam innych dolegliwosc tylko kuje prawy bok prosze odpisac nie 1 zdanie a ja czekalam na odpowiedz 24 h i jakie badanie zrobic na to kucie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultowała się Pani z wieloma lekarzami a ponadto miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe, które nie wskazują na żadną przyczynę objawów. Jeśli tak, tym bardziej nie jest to możliwe w ramach porady internetowej. Sugerowałabym jednak rozważenie psychogennego pochodzenia objawów.