Ból i kłucie brzucha
witam mam problem kuje mnie prawy brzuch juz 6 lat z przerwami mam naprawde dosc juz chodzenia po lrekazach wyniki okik wszystkie ob 6 leukocyty 5,3 mocz okik usg ok ginekolo og nawet rezonans kregoslupa okik a nadal kuje mysle ze to wyrostek tak kuje nawet kuje w boku biodrowym ,bardzo sie boje ze bede miec operacje prosze o rade co jeszcze mi pomozecie wziasc isc niewiem jem codziennie validol ssam .dodam jeszcze ze kuje tez mnie niekiedy az caly brzuch prosze odpisac dziekuje

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultowała się Pani z wieloma lekarzami, a ponadto miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe. Jeśli zatem wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe, sugerowałabym zastanowić się nad psychogenną etiologią objawów.