Ból i kłucie brzucha

witam mam problem kuje mnie prawy brzuch juz 6 lat z przerwami mam naprawde dosc juz chodzenia po lrekazach wyniki okik wszystkie ob 6 leukocyty 5,3 mocz okik usg ok ginekolo og nawet rezonans kregoslupa okik a nadal kuje mysle ze to wyrostek tak kuje nawet kuje w boku biodrowym ,bardzo sie boje ze bede miec operacje prosze o rade co jeszcze mi pomozecie wziasc isc niewiem jem codziennie validol ssam .dodam jeszcze ze kuje tez mnie niekiedy az caly brzuch prosze odpisac dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultowała się Pani z wieloma lekarzami, a ponadto miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe. Jeśli zatem wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe, sugerowałabym zastanowić się nad psychogenną etiologią objawów.