Kłucie podczas oddawania moczu po zamrażaniu nadżerki

Miesiąc temu miałam zamrażaną nadżerkę, przeszłam dwie wizyty kontrolne i ostatnia odbyła sie kilka dni temu , goi się idealnie. Nadżerka była duża wiec proces gojenia się bedzie trwał jeszcze z tydzien lub dwa. DWa dni temu uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia , dopiero po sotsunku jeden dzień zaczęłam używać globułek cicatridina. Dziś mam kłucie przy oddawaniu moczu oraz raz pojawiły sie ślady krwi na papierze po oddaniu moczu.Wyglada na zapalenie pęcherza, czy to od seksu, globulek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu trudno określić przyczynę dolegliwości. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.