Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pękające krostki na prąciu oraz ból i pieczenie podczas oddawania moczu

Witam. Na prąciu i mosznie pojawiły się krostki wypełnione płynem, które pękają. Również pod napletkiem pojawiło coś, co przypomina nadżerkę. Podczas oddawania moczu czuje ból pieczenie, w pewnych momentach kłócie jednak po zastosowaniu antybiotyku - cipropnex sytuacja się uspokoiła. Na początku ww. zmiany powodowały swędzenie (3-4 dni temu), jednak dzis jest ok. Niemniej niepokoi mnie wydobywająca się z cewki moczowej wydzielina, która gdyby nie ślady na bieliźnie nie byłaby wyczuwalna.
ponad rok temu

Leczenie kurzajek

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy sugerują stan zapalny układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Proszę udać się do lekarza, który po zbadaniu oraz postawieniu diagnozy wdroży odpowiednie leczenie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, 1. badanie ogólne moczu 2. badanie krwi: morfologia, VDRL, TPHA, 3. wymaz i posiew wydzieliny z cewki i wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy