Pękające krostki na prąciu oraz ból i pieczenie podczas oddawania moczu

Witam. Na prąciu i mosznie pojawiły się krostki wypełnione płynem, które pękają. Również pod napletkiem pojawiło coś, co przypomina nadżerkę. Podczas oddawania moczu czuje ból pieczenie, w pewnych momentach kłócie jednak po zastosowaniu antybiotyku - cipropnex sytuacja się uspokoiła. Na początku ww. zmiany powodowały swędzenie (3-4 dni temu), jednak dzis jest ok. Niemniej niepokoi mnie wydobywająca się z cewki moczowej wydzielina, która gdyby nie ślady na bieliźnie nie byłaby wyczuwalna.
ponad rok temu

Poparzenia słoneczne

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy sugerują stan zapalny układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Proszę udać się do lekarza, który po zbadaniu oraz postawieniu diagnozy wdroży odpowiednie leczenie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, 1. badanie ogólne moczu 2. badanie krwi: morfologia, VDRL, TPHA, 3. wymaz i posiew wydzieliny z cewki i wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty