Co mogą oznaczać zmiany na prąciu po kontakcie seksualnym?

Dzień dobry. Niecałe 5 miesięcy temu miałem ryzykowny kontakt seksualny. Od ponad 2 może 2,5 mięsiecy odczuwam bóle jąder, okolic pachwin głównie po prawej stronie prącia, czasem też ból żołędzi. Od 3mcy też wyczuwalne węzły przy pachwinach. Oprócz tego na żołędzi przy rowku jest sporo takich malutkich krostek (https://zapodaj.net/6f49d90816b6c.jpg.html) również napletek wydaje się jakby troche klejący (wydaje mi się, że zaczęło sie to pojawiać kiedy skończyłem smarować clotrimazolem, który chyba stosowałem zbyt długo i często). Raz pojawiły się bardziej widoczne czerwone krosty, które po paru godzinach zaniknęły (https://zapodaj.net/cf0d369322b1b.jpg.html). Nie odczuwam bólu podczas oddawania moczu. Nie zauważyłem żadnej ropnej wydzieliny z cewki, jedynie czasami bardzo rzadko jakby niewielka ilość przezroczystego coś jakby preejakulat). Robiłem już wiele testów, wymazów na różne choroby, które wychodziły negatywnie.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się pilnie do dermatologa wenerologa. Opisane przez pana objawy mogą świadczyć o STD (czyli chorobie przenoszonej płciowo). Z racji iż nie wiem jakie badania pan wykonał, to na pewno polecam te w kierunku kiły (VDRL, a następnie TPHA). Reszta badań wedle wskazań dermatologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia!