Kłucie w klatce piersiowej i podwyższone ciśnienie krwi

Witam w tej chwili lekko zakłuło mnie w klatce piersiowej po lewej stronie i mam uczucie jakby serce miało mi wyskoczyć. Zmierzyłam ciśnienie i wyszło 146/83. Niczym się nie denerwuję ani nie paliłam papierosów a kłuje coraz bardziej. Co mam robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.