Ból lewej strony klatki piersiowej u 9-latka

Mój 9 letni syn skarży się na ból z lewej strony klatki piersiowej zmierzyłam mu ciśnienie najpierw miał 83/59/73 po godzinie 75/51/69. Czy to jest dobre ciśnienie i czym może być spowodowany ten ból? Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ufać się z dzieckiem do lekarza pediatry. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie