Kłucie w klatce piersiowej i uczucie drżenia serca

Witam. Mam 19 lat i chcialabym sie dowuedziec co sie dzieje ze mna. A mianowicie kuje mnie w klatce piersiowej a jak niekiedy sie poloze spac to serce mi lata cale i reka mi sie trzesie i nie moge zasnac wtedy. I drugie pytanie gdy sie spiesze i chce zdazyc na cos to od kolana w dol az do kostki mnie boli noga to jest takie uczucie jakby mnie ktos bardzo mocno uciskal ze nie moge kroku zrobic. Prosze o szybka odp co to moze byc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisywane objawy mogą występować na tle stresowym, jednak sugeruje pójść do lekarza, wykonać ekg, morfologię, aby wykluczyć przede wszystkim arytmię i niedokrwistość.
Pozdrawiam