Co oznacza ciężar w klatce piersiowej i kłucie?

Witam mam 31 lat od dwoch dni czuje ciezar w klatce piersiowej i takie klocie. W prawej lopatce a niekiedy takie dziwne uczucie nad lewa piersia do tego czuje sie jakbym nie mogla swobodnie oddychac a w obu rekach na przemiennie jakby zarz mialo mi wysadzic zyly w tych rekach.....czesto mi dretwieja i to szybko

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza, EKG oraz badania diagnostyczne, może to arytmia, niedokrwistość, tężyczka?
Pozdrawiam