Co mogą oznaczać skurcze w klatce piersiowej?

Witam od ponad roku doskwiera mi nieprzyjemny skurcz w klatce piersiowej dokladnie po jej srodku opisalbym to raczej jakby ktos uciskal jakis węzyk z woda pod cisnieniem chwile go trzymal i go puszczał jest to bardzo nieprzyjemne mam to teraz moze raz na 3 tygodnie kiedys mialem codzien podczas tego usisku przez chwile robi mi sie slabo i goraco czuje sie jak by akcja serca mi sie przy tym zatrzymywala robiłem holter wykazalo mi silne palpitacje serca robili mi echokardiografie ale jeszcze nie mam wyników czy to może byc grozne dla zycia? Obecnie przebywam w Wielkiej Brytani i nie darze zaufaniem tych lekarzy proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Każda arytmia serca może być bardziej lub mniej groźna. Z racji iż nie znam charakteru tej arytmii, nie mogę odpowiedzieć na pańskie pytanie. Proszę nie obawiać się lekarzy z UK i stosować się do ich zaleceń. Na pewno znają się na rzeczy równie dobrze co Polscy lekarze. Pozdrawiam i życzę zdrowia.