Co oznaczają bóle w klatce piersiowej?

Witam. Mam 22 lata. Od okolo 10 lat miewam bole w klatce piersiowej ktore kiedys bywaly raz na kilka miesiecy ale z czasem zaczely sie nasilac czesciej nawet co 2 tygodnie. Klucie bylo bardzo silne w takim stopniu, ze mialam problemy z oddychaniem. Ostatnie dni sa duzo intensywniejsze gdyz odczuwam klucie kilka razy w ciagu dnia. Mialam robione echo serca ktore wykazalo wypadanie platkow zastawki mitralnej, rezonans kregoslupa odcinka piersiowego lecz nic nie wykazalo, i wiele innych badan

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć