Skurcze na środku klatki piersiowej i zawroty głowy

Witam czasami mam taki jakby skurcz na srodu klatki piersiowej jest on krotki, ale zaraz po nim robi mi sie zawrot glowy raz dluzej raz krocej. Goraco mi sie robi, serce jak by mi az do gardla podchodzilo. Mialem nie dawno robione ekg, holtera, echo usg brzucha aorty i bylo wszystko ok. Czuje przy tym lek i jak by mi sie cos zatkalo albo napompowalo jak bym mial sie przewrocic zaraz ? Dodam ze mam 28 lat nie pije kawy nie pale od roku od miesiaca biore magnez i potas tarczyca ok

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą być na tle emocjonalnym. Proponuję konsultację psychiatryczną.