Kłucie w klatce piersiowej przy sytuacjach stresujących

kuje mnie w okolicy klatki piersiowej zazwyczaj gdy sie denerwuje jakie brać tabletki ?

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem i zdiagnozować ewentualne przyczyny kardiologiczne. Jeśli lekarz wykluczy je, należy rozważyć podjęcie psychoterapii w celu rozpoznania swoich reakcji na stres, mechanizmów powstawania objawów psychosomatycznych, nauki technik np. oddechowych, relaksacji itp.

Pozdrawiam!

Witam,

na podstawie Pani opisu trudno powiedzieć co się dzieje. Myślę, że warto żeby zgłosiła się Pani do lekarza na badania. Takie badania pomogą rozstrzygnąć, czy jest to problem ze strony układu krążenia, czy też może jest to wynik odczuwanego przez Panią w takich sytuacjach lęku.

Pozdrawiam!