Kłucie w klatce piersiowej, skoki ciśnienia, zawroty głowy a prawidłowe wyniki EKG, TK i MRI

Witam mam 19 lat, moje początkowe objawy to dziwne kłucie w klatce piersiowej(nie ustające). Wkońcu ból był tak silny, że zadzwoniliśmy po pogotowie oni jednak podali mi jakiś zastrzyk z lekiem przeciwbólowym i wykonali ekg. serca. na 2 dzień ból wrócił i zgłosiłęm się do kardiologa, ten zaś wykluczył choroby serca. Moje objawy narastaly(skoki ciśnienia, zawroty głowy, pisk w lewym uchu, bóle szyji, stawów) trafiłem do szpitala tam wykonali TK i MRI głowy wszytko ok.CO mam dalej robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zebrania pełnego wywiadu, zbadania Pana oraz oceny wyników wszystkich wykonanych badań dodatkowych. Nie napisał Pan także jakie wartości ciśnienia Pan miał. Skoro miał Pan jednak wykonane TK i MRI głowy, bez wątpienia miał Pan także wykonane liczne badania laboratoryjne. Jeśli lekarze nie znaleźli żadnych nieprawidłowości konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Jeśli kolejne wyniki także będą prawidłowe warto zastanowić się nad psychogenną etiologią objawów.