Zawroty głowy i skoki ciśnienia

witam, miałam incydenty skoków ciśnienia, do ok 170/107 z omlenieniem i zawrotami głowy. miałam także tętno w okolicy 95-100, nawet przy prawidłowym ciśnieniu, biore NEBILET 2,5 mg rano ciśnienie i puls dobre,ale mam silne zawroty głowy- z związku z nimi mam pytanie- czy jest mozliwe ze organizm potrzebuje jakiego czasu aby przyzwyczaic sie do nowego leku i skutki nieprzyjemne miną?

Witam. Jak najbardziej możliwe jest, że organizm potrzebuje jakiegoś czasu na "przyzwyczajenie się" do nowego ciśnienia tętniczego i skutków działania leku. Jeśli tego typu objawy nie ustąpią jednak w ciągu kilku dni konieczna będzie ponowna konsultacja z lekarzem.