Kłucie w lewym boku pod zebrami oraz ból pleców

męża niekiedy kłuje w lewym boku pod żebrami aż go zatyka mówi wtedy ma problem z oddychaniem co może być tego przyczyną ma 33lat waży 65kg.mało je ale pije codziennie dużo piwa niekiedy wisky prosze o pomoc i też go stale bolą plecy na dole on myśli że to korzonki chociaż wątpie bo leki brał a stale mu sie to nawraca

Witam! Opisane objawy mogą być związane z chorobą wrzodową żołądka, niewydolnością mięśnia sercowego czy schorzeniami układu oddechowego. Mąż powinien zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje odpowiednią diagnostyką.