Kłucie w obrębie głowy u 30-latki

Witam serdecznie. Od paru miesięcy odczuwam albo ból albo dość silne kłucie w lewej części głowy, tak z 2,3 cm nad lewym uchem. Powtarza się to parę razy na dzień. Jestem pod opieką neurologa, jednak on nic nie widzi złego, na żaden tomograf, bądź rezonans nie zostałam skierowana, bo wg neurologa nic mi nie jest. Stwierdzil,że gdyby to był guz, czy cos innego, to już dawno bym nie żyła, bo z nieleczonym guzem żyje się do pół roku... Co to może być,? jakies nerwobóle?czy lepiej zmienić lekarza?

Bóle głowy mogą być wywołane różnymi przyczynami, ciężko trafić od razu we właściwy punkt. Jeśli lekarz stwierdził, że nie ma czym się martwić to polecam wizytę u terapeuty manualnego lub osteopaty. Może się okazać, że przyczyną bólu jest zła pozycja kręgosłupa i/lub zaburzone napięcie mięśniowe. Jeśli czuje Pani niepewność to konsultacja z innym neurologiem na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam.