Co może znaczyć kłucie górnej części głowy?

Witam. Od jakiegoś czasu (około miesiąca) mam codziennie krótkotrwałe kłucie górnej części głowy. Raz-trzy razy dziennie po około godzinie. Na początku było to tylko z lewej strony zawsze w jednym punkcie. Teraz cała góra głowy, miejsce kłucia losowe. Dwa razy zdarzyło mi się że kłucie było na tyle silne że zrobiło mi się słabo. Zdarza się że nasila się przy wysiłku, choć częściej gdy siedzę bądź leże czy nawet spaceruję. Nie boli mnie przy tym szyja czy kręgosłup. Mam wrażenie że przy pochylaniu intensywność wzrasta. Ból nie jest silny, bez problemy mogę wykonywać wszystkie czynności. Raz miałem uczucie jakby lewe około miało mi wyskoczyć, ale to uczucie więcej się nie powtórzyło. Raz gdy siedziałem i oglądałam tv miałem wrażenie jakby jakiś płyn przelewał mi się z czubka głowy w kierunku szyji. Proszki przeciwbólowe nie działają. Lekarz mnie zignorował, twierdząc że to normalne. Myślałem żeby zrobić rezonans głowy.

Krótkie zmienne bóle głowy moga mieć różną etiologię : mało ruchu, niepokój, brak ćwiczeń ...

WAŻNY PACJENT i OBJAWY; Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, . Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog,