Co może znaczyć ten problem z ręką?

Witam, w grudniu zdecydowałam się oddać osocze ozdrowieniec. Niestety zemdlalalm po oddaniu próbki i uderzyłam glowa o podłoge. Założono mi w szpitalu 3 szwy. Uraz w części potyliczno ciemieniowej, tak bardziej z lewej strony. Tomigrafia ok. Wiadomo byłam obolala, zwłaszcza z lewej strony. Szyja, kark, bark- ciężko było mi się ruszyć. Jednak po 2 tygodniach doszłam do siebie i było okej. Problem pojawił się około miesiąca temu, kiedy zaczęłam chodzić na zajęcia fitness kilka razy w tygodniu. Otóż zaczęła mi mrowić lewa ręka zwłaszcza palec środkowy i przedostatni. Czuje się ta rękę jest słabsza. Kilka dni temu kiedy pochyliłam glowe, tak jakbym ja przyciągla do klatki piersiowej poczułam jakby taki delikatny prąd, przesycie takie dziwne uczucie od koniuszków palxow po bark i kar i az pod lewa piers w okolicy żeber. Zastanawiam się nad fizjoterapia. Proszę o pomoc.

Moze zbyt intensywne ćwiczenia fitness, skoki, etc...

Ważne OBJAWY I PACJENT! Konieczna pełna konsultacja Ocena stanu fizycznego, emocjonalnego, wyników badań ; dieta tryb życia, problemy, stresy, praca, dom.... Okres pandemii, izolacja, lęki, sprzyjają zaburzeniom nastroju, depresji, bez senności.... Brak ruchu, siedzenie - nasilają bóle głowy, karku, apatię ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog