Sekundowe kłucia i bóle głowy

Mam problem z bólem głowy są to sekundowe kłucia piecze czasami. Nie mogę skupić się w pracy. Byłam u neurologa twierdzi że to chyba nerwica, biorę tabletki.Propranolol Wzf i Flunarizinum Wzf Ale mi nie pomaga nadal mam bóle. Proszę o pomoc bo nie wiem czy nie powinnam mieć tomografie głowy czy to nie jest guz nie chce na darmo brać leki. Pozdrawiam Edyta

Witaj,
Radziłabym porozmawiać z lekarzem o swoim niepokoju i zaproponować pogłębione badania lub zapytać o ew.powód odmowy ich wykonania/zawsze mozna zmienić lekarza/.Jeżeli nadal będzie diagnoza w kierunku nerwicy,proonuję zasięgnąć pomocy psychoterapeuty/poradnie zdrowia psychicznego lu prywatne gabinety/.
Serdecznie zachęcam i pozdrawiam.