Kłucie w okolicy jajnika, wzdęcia i zaparcia a planowanie ciąży

Witam okropnie kłuje mnie w okolicy lewego jajnika trwa już to tydzień ,ból jest ostry momentami dostaje kłucia trwa to kilka sekund i przestaje i ponownie.Zrobiłam usg prywatnie i wyszło w porządku w esicy miałam kał zaznacze że od roku mam problem z brzuchem jest to wydłużona okreżnica spastyczna.Czasami dokuczaja mi wzdęcia i zaparcia.Przez pół roku brałam antykoncepcje z powodu bólu obydwóch jajników,teraz planuje ciąże od 5mc i bez skutków miesiączka była ostatnia 22.01.,co mi może dolegać?

Piotr Pilarski

Nie można odpowiedzieć na to pytanie tylko na podstawie opisu. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.