Kłucie w okolicy jajnika, wzdęcia i zaparcia a planowanie ciąży
Witam okropnie kłuje mnie w okolicy lewego jajnika trwa już to tydzień ,ból jest ostry momentami dostaje kłucia trwa to kilka sekund i przestaje i ponownie.Zrobiłam usg prywatnie i wyszło w porządku w esicy miałam kał zaznacze że od roku mam problem z brzuchem jest to wydłużona okreżnica spastyczna.Czasami dokuczaja mi wzdęcia i zaparcia.Przez pół roku brałam antykoncepcje z powodu bólu obydwóch jajników,teraz planuje ciąże od 5mc i bez skutków miesiączka była ostatnia 22.01.,co mi może dolegać?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Nie można odpowiedzieć na to pytanie tylko na podstawie opisu. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.