Kłucie w okolicy migdałków i pobolewanie w trakcie przełykania śliny a nerwica

Czy to nerwica czy coś innego. Od pewnego czasu mam dziwne wrażenie że z moim gardłem, jama ustna coś nie tak. Odczuwam dziwne kłucie w okolicach migdałków, czasami pobolewanie w trakcie przełykania śliny. A czasem nawet dziwny ból jak przekręcam głowę. Zrobiłam wyniki krwi z rozmazem wyszło ok, również ob 5. Chwilami mam dziwne wrażenie że w buzi mnie wszystko boli. Mam dziwne myśli o najgorszych chorobach.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza