Kłucie w okolicy prawej piersi

Witam. Od ok. 10 godzin odczuwam dziwne kłucie w w okolicy prawej piersi. (piersi? u mężczyzny - no nie ważne każdy wie o co chodzi). Ból nasila się kiedy leżę na prawym boku, ziewam, biorę wdech. Wcześniej zdarzało mi się to już ale bardzo rzadko i to na kilka minut. To coś poważnego, czy jakiś nerwoból? Jak z tym walczyć? Nie przypominam sobie abym miał jakiś uraz, czy coś dźwigał.

Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.

Witam. Pytanie to warto zadać bezpośrednio lekarzowi rodzinnemu, on dokona rozpoznania i skieruje do właściwego specjalisty. Czasami "napięta" życiowa sytuacja powoduje "napięcia" wewnętrzne. Zna pan swoją sytuację życiową, więc będzie pan wiedział, czy warto wybrać się do psychoterapeuty, psychologa i rozwiązać problem życiowy, aby wyrwać się sytuacji stresowej.